Play off

Zakladni skupina A-D, Play Off, O umisteni 5.-20., Skukpiny E-H, Opravne skupiny X-Y, Vyber tymu a vysledky turnaje, Pravidla,

Rosafi

Domaci muzstvo je vzdy to, ktere je uvedeno v tabulce vyse.

Vysledky: Play Off

Datum
Vložil
Titulek

Hlasim se doma!

Vse jsem doplnil, gratuluji medailistum i bramborakovi. Je to uspech pro Vas vsechny byt v nejlepsi ctyrce turnaje!

3.misto

FINSKO vs. RUSKO 10 : 3 nic se nedeje pani Hausová to se stava ;) ale tohle uz je zapas o treti misto tak ho muzete sklidem zapsat :) akorat jiny vysledek nez predtim.
A Rosafi promin, ale fakt to tam padalo ani nevim jak :) hned v prvnich deseti minutach jsem vstrelil 4 goly pak druhou tretinu nic a treti se to zase rozjelo,ale pak Rosyfi polevil jinak by to deset urcite nebylo... !!! Diky za turnaj chlapci a preji vsem hodne uspechů v dalsi turnaji uz se tesim na matche ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: 3.misto

Děkuji za vyškolení od tebe i od Ondry. To se ti zdálo já nepolevil, prostě jsem na takové úrovni, přestal jsem mít štěstí a konečně zápasy dopadají podle toho jak kdo umí.
První trojce GRATLUJI!!!

Datum
Vložil
Titulek

o 3.místo

se eště nehrálo je to zavádějící,septonex má taky rusko a hrál proti finsku 3:2 tudíš výsledek nepatří k 3 místu

Datum
Vložil
Titulek

Re: o 3.místo

jo jo o 3.místo jsme jeste s Rossou nehrali...diky Ondro za info ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: o 3.místo

Panove, House - admin je na sluzebce a nema pristup k netu. Tak me znova poprosil, abych to tady aktualizovala, ale zrejme je tahle tabulka nad me sily. Takze jsem vcerejsi muj zapis smazala, a budete muset vydrzet do zitrka. Omlouvam se za pripadne vznikle nejasnosti a neaktualnost vysledku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: o 3.místo

výsledek finale USA (ondra83) 3:4 RUSKO (septonex) normálně platí jen o 3 místo se zatim nehralo Finsko (xkratoc9) vs Rusko (Rosafi) jinak je vše v pořádku,jsou tam všechny týmy 2x tak proto ta malá nesrovnalost.. :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: o 3.místo

:-)) ... stale je to pro me spanelska vesnice :-)). Proste tuhle barevnou smesku prenecham odbornikovi. Mne byl vysvetlen pouze princip tech nebarevnych tabulek :-) (jako napr. o umisteni 5.-20.) Zbytek nevim, asi jsem pri telocviku nedavala poradne pozor :-)).

Datum
Vložil
Titulek

finale

Rusko - USA 4:3
hotovo, ďakujem housemu a všetkým ktorí sa zúčastnili a hrali so mnou tento turnaj, môžem povedať, že Rusko je skvelý tým a určite mi kvalita ruských hráčov pomohla tento turnaj vyhrať. Každý jeden zápas ktorí som v turnaji odohral ma moc bavil a môžem povedať, že sa mi darilo.
Vo štvrťfinále som mal riciho, ktorý súhlasil s hrou aj keď bol po ťažkom dni v práci a ja som vyhral len tak, tak, bol to skvelý zápas, všetká česť ricimu a klobúk dole pred ním ,, !
V semifinále ma čakal xkratoc, ktorý vyradil majkla a ja som s ním nikdy predtým nehral, môžem povedať, že bol celý zápas lepším hráčom, neviem koľko to bolo na šance ale mal ich určite nebezpečnejšie ako ja. V predĺžení mi to tam padlo, taký šmatlák a puk v bráne. Do finále som sa dostal so šťastím. Pre mňa to bolo už vtedy víťazstvo a tak som k tomu zápasu aj pristúpil, žiadny tlak, aj druhé miesto by bolo pre mňa pekné.
Ondra hral skvele, dostal som gól ešte aj v oslabení, raz som prehrával ja, potom sa to otočilo a pre zmenu prehrával ondra, podarilo sa mi však nakoniec dať o jeden gólik naviac, tak som vyhral.
Bude mi chvílu trvať, kým si celé preberiem a uvedomým. Vyhral som svoje prvé finále.

Datum
Vložil
Titulek

výsledok

Rusko - Finsko 3:2 po predĺžení
neviem čo napísať, možno len toľko, že sa mi tomu stále nechce veriť, doťahoval som vždy vyrovnávajúcim gólom, keď za stavu 2:1 v tretej tretine a zahlásení, že beží posledná minúta zápasu, neviem koľko bolo presne, ale asi 50 sek. do konca som vyrovnal na 2:2. Nasledne v predĺžení ani neviem akým gólom vyhral, proste to tam padlo.
Xkratoc, hral si výborne, pri každej Tvojej akcii to tam horelo, super som si zahral, bol to skvelý zápas.

Datum
Vložil
Titulek

Dohrani zapasu

Panove vidim ze jsou tu stale takovi, co nezklamali. Termin uzaverky je na svete a tady chybi odehrat tolik zapasu. Hlavne si pak nestezujte, ze stihneme do leta odehrat jenom 5 ci 6 turnaju, protoze takovym tempem to opravdu rychleji nepujde. Dalsi turnaj se nerozjede, dokud tento neskonci. Ale nebude to pozdeji jak ve stredu.
Ja ted jedu na sluzebku, ale mel bych mit vecer pristup na net, tak mohu aktualizovat tabulky. Start dalsiho turnaje bude teda ve stredu. Zaroven uvazuji, zebychom dali paralelne turnaj najezdu a taktez rozjeli turnaj Be a Pro.