Play off

SkupinaA, SkupinaB, PlayOff, O umisteni 5-8., O umisteni 9-12., Registrovani hraci a vyber tymu

Re: Finale

Gratulace majklovi. Je to jak pise. Prvni dve tretiny me prehraval. Ja sice dal jako prvni gol na 0:1 ale on pak dvema goly otocil na 2:1 (uplne stejne, strela z kruhu na blizsi tyc pod horni tycku). Ja pak zatal zuby a po nepromenene tutovce, jak majkl popisoval, se mi povedlo ke konci 2. tretiny vyrovnat (strela bekendem pod vyrazecku). Treti tretina pro me vypadala dobre, mel jsem vice sanci. Tlacil jsem. Zminenou 100% sanci jsem si pripravil rychlou kombinaci prihravek, ale muj strelec nedokazal nad brankarem v rozstepu z jednoho metru zvednout puk a tak ho jenom trefil.
Prodlouzeni jsem chtel dotahnout do samostatnych najezdu, i presto byli sance jak na me tak majklove strane. Nicmene jeho strela po one timeru skoncila golem a on tak vyhral prvni turnaj v historii tohoto webu. Proto mu gratuluji, byl o trochu lepsi a tak po pravu ziskal POHAR!

Datum
Vložil
Titulek

Bronz

Majkl gratulujem a len doplním že som vyhral nad gazi44 v súboji o bronz historický úspech Bieloruského hiokeja :)))!!! Bielorusko vs Rakúsko 4:0

FINALE

FINSKO-SLOVENSKO 3-2 v prodl. tak to byl zapas malem mi puklo srdce byli v tom zapase 2duležite momenty ktere mohli zapas rozhodnout ten 1 byl za stavu 2-1 pro mně začal jsem soupeře přehravat a jeden s mojih hraču nedal 100% šanci misto aby v klidu zasunul do odkryte brany tak dal tyčku .Dalšim momentem byl gol na 2-2 necele 2minuty před koncem 2třetiny a v třeti třetine House nejen že hru vyrovnal ale začal mnět mirně navrh a zhruba 5minut před kocem propasl obrovskou šanci kdy už muj golman ležel tak mu nastřelil lapačku a nevzužil i House obrovskou šanci v prodlouženi jsem si řekl že hru otevřu a budu hrat vabank protože najezdy skratka neumim a nevěřil jsem si na ně a S.Koivu rozhodl 1:30před koncem prodlouženi DIKY VAM VŠEM SPLNIL JSEM SI SEN VYHRAT TURNAJ PAČ SE MI UŽ TO ASI NEPOVEDE JSOU TU LEPŠI HRAČI KTEŘI TRPĚLI ZA SLABŠI TYMY A V DALŠIM TURNAJI SE TO VYROVNA TAK TAM SI NEDOVEDU TYPOVAT JAK DOPADNU.SPRTU ZDAR HOKEJI ZVLAŠT

Datum
Vložil
Titulek

Semifinale

Slovensko : Rakousko 5:3 Jeste minutu pred koncem to bylo 3:3.

Datum
Vložil
Titulek

vysledek

Rakousko-Kanada 4-2 toto dopisuji jak jsem se ptal gaziho jestli už hral tak mi psal že jo že vyhral 4-2 ale nema čas to tu napsat tak jsem mu řek že to tu napišu

Datum
Vložil
Titulek

Gazi, Slon

Gazi by mel byt pritomny dnes vecer a zitra vecer.

Datum
Vložil
Titulek

Zavazna pravidla

Kazdy si povinne precte posledni clanek v NOVINKACH!

Datum
Vložil
Titulek

Medvidek, Tomino00, Gazi44

Pripominam, ze je tady dalsi turnaj, tzn. jestli budete pritomni, tak se registrujte.