Co by jste uvítali na těchto stránkách?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Predavam zpet veleni

Neni zac. Jen doufam, ze se nam jednou nenarodi dite s prirostlym headsetem a dalkovym ovladacem.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Predavam zpet veleni

já už mám dvě takový:-D

Datum
Vložil
Titulek

Uz jsem zpatky

Chci podekovat hlavne me zene, za to jak se mi tady o to starala a jak to vsechno suprove zvladla. Pak patri veliky dik Majklovi a Rosafimu, ze na to dohlizeli, rozhodovali v nutnych pripadech a zaroven radili zene, co a jak. Jeste jednou vsem moc diky.

Datum
Vložil
Titulek

Online ligy

Kdyby ste chteli nekdo hrat online ligy nejen v NHL mrknete sem: www.ps3liga.webnode.cz

Datum
Vložil
Titulek

rychlost

Hoši nevyhrožuji, ale příště při velmi pomalé hře to ihned vypnu a navrhnu větší rychlost. Ale odmítám už sehrát další takové zápasy kdy panáčkové reagují na povel až za hodinu. Taková hra mě nebaví.

Datum
Vložil
Titulek

Team

Cus chtel bych se zeptat jak mam vystoupit z nejakeho teamu abych se mohl pridat k vam...mam namysli to BE A PRO ... jsem v nejakem teamu a chci prejit tady k tomu, ale nechce me to pustit, ze se musim nejdriv odhlasit od tam a nevim jak :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Team

klikni na muj klub ,vyhodi ti to klub kde si momentalne, potom klikni na svoje meno a budeš tam mat tabulku s možnostami kde klikneš na opustit klub.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Team

diky

Datum
Vložil
Titulek

Snack72

Dobrej zápas! Škoda, že jsem nemohl dát odvetu! Třeba zítra...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Snack72

jasně,to už nebudu po třech pivech:) výzvu přijímám!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.