Co by jste uvítali na těchto stránkách?

Datum
Vložil
Titulek

Killzone2

Ahoj vsichni nechteli byste hrat v nasem clanu Killzone2?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Killzone2

Prestan forum plnit svymi prizpevky stejneho razu, ktere si tu jiz psal! Odkaz na tvou stranku jsem vymazal. Uz si ho tu jednou uvadel. Jestli sis nevsiml, tak si o killzone psal o par prizpevku nize. Takze jestli chces, tak lidi kontaktuj osobne pres ps3! Tve dalsi prizpevky tohoto typu budou mazany!

Datum
Vložil
Titulek

internet

cau hausi a spol. v pondeli budu zarizovat v byte konecne net, tak snad to co nejdriv rozjedu a budu moct hrat zase s vami!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: internet

Takze jak to vidis s turnaj MCR? Budes mit net uz v pondeli nebo spise az ke konci tydne?

Datum
Vložil
Titulek

jenom a pouze názor ne kritika

Začínám objevovat problém, většina hráčů se přihlásí všude (rehoc,vopruz,house,michal), ještě se většinou nabízí i možnosti jako tady liga,be a pro,turnaje atd. Hodně lidí si vezme velké sousto a pak nestíhají není jenom nhl, ale taky běžný život.
Tady jsem už dlouho nehrál, protože se něco nedohrálo nebo že teď není možné naplnit stav do mininájezdů,ligy,turnaje a be a pro, všude je trochu hráčů ale ne dost.
Navrhuji smazat všechny připravované záležitosti a vrátit se k původnímu modelu nechat tam původní turnaj MČR, a pak si odhlasujte zda necháte na pozadí běžet nějakou ligu nebo turnaj v BE A PRO, o kterém dost pochybuji, že jej přihlášení jsou vůbec schopni dohrát aby se sešlo šest hráčů najednou. Stránky se mi nyní zdají dost nepřehledné tím co v současné době nabízí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: jenom a pouze názor ne kritika

Ahoj. Plne s tebou souhlasim ohledne pristupu jednotlivych hracu. Hold toto nejak neovlivnim.
Co se tyka turnaju tak atkivni je pouze jeden a to MCR. To ze hraci nejsou schopni za tri dny napsat vyber tymu, to je zalostne. Proto dnes zacinam opet preskakovat, kdo nenapsal, bude preskocen.
Turnaj najezdu bude paralelne, ale neni prioritou ho ted rozjizdet, proto se nikde tymy nevybiraji. Co se tyce Be a Pro, ten bude na dlouho a to taktez jestli vubec.
A liga? To jsem zatim netvrdil, ze se rozjede, s takovou to spise vypada, ze ne. Ja to nemam duvod rozjizdet za kazdou cenu, jenom jsem Vam chtel dat moznost vyjadrit svuj zajem. Kdyz ten nebude, liga nebude.
Takze shrnuto a podtrzeno, vsichni at se soustredi na MCR a zbytek se uvidi!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: jenom a pouze názor ne kritika

jj tak je popožeň :-), ale liga by byla dobrá

Datum
Vložil
Titulek

liga

to nechcete hrát ligu ? nikdo nemá zájem ? bude jen 3x5 minut to zvládnem přihlaste se.
díky

Datum
Vložil
Titulek

Killzone2

Killzone2 mam na svym webu, v zadnym pripade by se nic neplatilo, mohli bysme dat dohromady klan:) Rekl bych ze by mohla bejt sranda:) Liga je na (michalovych strankach, hledejte v drivejsich prispevcich - House admin)!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Killzone2

ja som už do KILLZONE2 investoval. ja to paráda. veľmi sa mi to páči. s tým klanom je to celkom dobrý nápad. keď to hrám cez net s talianmi a podobnými tajtrlíkmi, je to o ničom :-) takže hláste sa

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.